Neden Maxtone İşitme Merkezleri?

Maxtone İşitme Merkezi'nin işitme cihazı kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklı hizmetler:

Kurumsal işitme merkezleri zinciri: Maxtone

Dünyada 2.000’i aşkın işitme merkezi bulunan dünya devi Amplifon ortaklığı ile müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinde üstün standartları bulunan Maxtone İşitme Merkezleri, Türk sağlık sektöründeki saygın ve güvenilir yeri ile müşterilerine işitme konusunda çözümler sunmaktadır.

Bilimsel testlerle doğru tespit

İşitme sorunlarının nedenleri ve işitme kaybının dereceleri kişiden kişiye farklılık gösterir. İşitme sorununun tespiti ve çözümü için uzmanlık gerekir. Özel sektördeki 15 işitme uzmanından 5'i Maxtone İşitme Merkezi'nde hizmet vermektedir. Uzmanlarımız tarafından bilimsel testlerle sorununuz en doğru şekilde tespit edilir.

İhtiyacınız olan tüm ürün ve aksesuarlar.

Yapılan testler sonucunda ihtiyaç duyulan cihazlar ya da aksesuarlar işitme uzmanlarımız tarafından önerilir. En son teknoloji ürünü cihazlardan oluşan geniş yelpazaden kendinize en uygununu seçebilirsiniz.

Uzun garanti süresi

En iyi teknoloji en uzun süre kullanılabilendir. Standart 2 senelik cihaz garantisine Maxtone Süper Hizmet Garantisi ile 3 sene daha eklenerek tüm Beltone İşitme cihazları 5 yıl garanti ile sadece Maxtone İşitme Merkezleri’nde sizlere sunuluyor.

Deneme Süresi

Aldığınız herşey ilk önce sizi memnun etmelidir. Maxtone İşitme Merkezi'nden alacağınız Beltone işitme cihazlarını deneyebilir, arzunuza göre deneme süresi içerisinde bir başkası ile değiştirebilirsiniz

Piliniz eve teslim

İşitme cihazınızın pilini dert etmeyin! Maxtone İşitme Merkezi'ne vereceğiniz 10'lu pil pakedi siparişlerinizde kargo ücreti bizden!

Daima en iyi fiyat garantisi ve ödeme kolaylıkları

Son teknoloji işitme cihazları ve hayatınızı kolaylaştıracak işitme cihazı aksesuarları daima en iyi fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla Maxtone İşitme Merkezi'ndedir.

Konusunda uzman odyologlar ile işitme sorunlarında kişiye özel çözümler.

İşitme problemlerinin çözümü uzmanlık isteyen bir konudur, Maxtone İşitme Merkezi bünyesindeki uzman odyologlar ve odyometristler ile sorununuzla ilgili size özel çözümler sunar.

Sadece işitmeyi değil anlamayı da kolaylaştıracak işitme çözümleri

Maxtone İşitme Merkezleri’ndeki işitme cihazları sadece işitme sorunlarınıza değil, işitmeye bağlı anlama güçlüklerinize de çözümler üretir. İşitme cihazınızla tüm sesleri duymakla kalmayacak, duyduğunuz sesleri rahatlıkla da anlayabileceksiniz.

Çınlama problemlerinde kişiye özel çözümler.

Kulak çınlaması işitme sorunlarının belirtisi olabilir. Ücretsiz kulak çınlama testi ve çınlama sorununuza özel çözümler için sizi Maxtone İşitme Merkezi'ne davet ediyoruz. Kulak çınlamasında kısır döngüyü Beltone işitme cihazları ile kırabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetler için yaygın servis ağı.

İşitme cihazını bizden aldıysanız içiniz rahat olsun! Maxtone İşitme Merkezi yaygın servis ağı ile size en iyi hizmeti en kısa sürede sunar.

Maximum Görünmezlik

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Maximum Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Maximum
Şarj

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Maximum
Hesaplı

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
maxtone

Türkiye'nin İşitme Merkezi

Yüksek teknoloji, yılları kapsayan

profesyonel hizmet ile tanışın.

En Yakın Maxtone

Hemen Ara

Whatsapp
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı Whatsapp destek hattı