Maxtone İşitme Merkezi Kurumsal Kimlik

Bir deniz kabuğunu kulağımıza dayayıp dinlediğimizde içerisinden gelen sesleri hepimiz işitmişizdir. Kulağımızı deniz kabuğuna dayadığımızda sanki denizdeki dalgaların sesiymiş gibi duyduğumuz bu rahatlatıcı sesler, etrafımızdaki seslerin özel ve akustik biçimde yeniden organize olmuş halidir. İşte yeni logo ve kurumsal kimliğimizin hikayesi tam bu noktada başlıyor. Yeni kimliğimizi tasarlarken denizin, doğanın, çevremizin, sevdiklerimizin seslerini ruhumuza yansıtarak bu sesin üzerimizde oluşturduğu rahatlatıcı etki ilham kaynağımız oldu. Biliyoruz ki tüm bu sesler hayatın kendisidir.

Maxtone’da hayatı duy sloganıyla, en iyi ve modern hizmeti sunmak, geliştirdiğimiz yenilikçi ürünlerle, teknolojinin hayatları kolaylaştırması için çalışıyoruz. Maxtone’da çalışma arkadaşlarımızla işitme sorunlarına dair her konuda, müşterilerimizin ve toplumun yanında olmak için '40 yıllık tecrübemizle' çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yepyeni bir döneme yeni kurumsal kimlik değişimimiz ve sloganımız 'Hayatı Duy' ile devam ediyoruz."

40 yılda müşterilerimizle beraber büyüdük, geliştik. Artık olgunluk evresinde, uluslararası bir markayız. Yeni kurum kimliğimizin, sektördeki gücümüzü yansıtmasını hedefledik. Çalışma prensiplerimizi, odaklanmaya ve uzmanlaşmaya dayalı yöntemimizi geliştirerek sürdürüyoruz. Bu değişimle birlikte markamızın bir parçası müşterilerimize daha hızlı, daha verimli çözümler sunmayı hedefliyoruz.

Size en yakın Maxtone

Görünmez

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Şarj edilebilir

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Bütçeye uygun

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı