Maxtone İşitme Merkezi Hakkında

Maxtone İşitme Merkezleri’nin temeli, yaklaşık 40 yıl önce kurulan Ankara İşitme ve Konuşma Merkezi’ne dayanmaktadır. 2005 yılında Meders Medikal bünyesine dahil olan bu deneyim, 2009 yılında Maxtone İşitme Merkezi konsepti olarak yoluna devam etmiş ve Türkiye’nin dört bir yanına yayılmıştır.

İşitme alanındaki son teknolojileri üstün hizmet kalitesi ile sağlayan kurumsal işitme merkezi zinciri Maxtone, 2012 yılında alanında dünya devi İtalyan Amplifon ile ortak olmuştur. Dünyanın tüm kıtalarında, 29 ülkede şubesi ve 16.000’den fazla çalışanı bulunan Amplifon le ortaklık, Milano Borsasında Star segmentine kayıtlı olarak işlem gören Amplifon Group için daha önce adım atmadığı bir coğrafyaya girmesi ve Türkiye’nin bu alanda büyük potansiyel vadeden bir ekonomi olması açısından önem taşımaktadır.

Maxtone İşitme Merkezi'nin öncelikli amacı, işitme sorunlarının uzmanlıkla ve doğru teknolojilerle kolayca çözülebilecek sorunlar olduğu gerçeğinden hareketle işitme sorunu yaşayanların sorunlarını çözerek yaşamlarını kaliteli hale getirebilmektir.

Ankara, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Manisa, Muğla illerinde toplam 30 şubesi ile hizmet veren Maxtone İşitme Merkezleri büyüyerek Türkiye sağlık sektörü ve istihdamına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Görünmez

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Şarj edilebilir

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Bütçeye uygun

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı