İşitme Cihazı Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İşitme cihazı ilerleyen işitme kaybı nedeniyle işitme duyumunu size yeniden kazandıran, kullanmaya başladıktan bir süre sonra sizinle bütünleşen ve uzun süreler fayda sağlayacağınız bir protezdir. Böylesine önemli bir cihazı satın alırken aslında işitme sağlığınıza geri kavuşmak ve kesintisiz olarak işitmeye devam etmek için uzun bir yola çıkıyorsunuz, bu yolculuğa beraber çıkacağınız işitme cihazını ve satıcı firmasını seçerken titiz davranmak ve çok önemli bazı noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

  • Bunlardan en önemlisi; İşinde deneyimli ,işitme ile ilgili sorunlarınızı ve beklentilerinizi anlayan bir işitme uzmanının size rehberlik etmesi.
  • Bu rehberlik sadece işitme cihazını satın alırken değil, satın alma öncesindeki bilgi alışverişi ile başlar , beraber doğru bir işitme cihazı seçimi, cihaza adaptasyon dönemindeki destek ve doğru yönlendirmeler ile devam eder.
  • İşitme cihazı kullanımı süresince mutlaka sorunlar ve zorluklar ile karşılaşacaksınız, desteğe ihtiyaç duyduğunuzda size her konuda destek olabilecek, kurumsal yapısı ve çağrı merkezi ile her zaman ulaşılabilir, şehir dışına çıktığınızda hizmet alabileceğiniz geniş bir şube ağı olan bir kurumdan işitme cihazınızı almanız faydanıza olacaktır
  • İşitme cihazınızı seçmeden önce hangi özelliklerde bir cihaz istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin, birçok cihaz modeli, işitme cihazınızı doğrudan işitme cihazı yerine telefonunuz aracılığıyla ayarlamanıza izin veren akıllı telefon uygulamalarıyla birlikte gelir. Bu, akıllı telefon kullanan kişiler için önemli bir özellik olabilir, ancak akıllı telefonunuz yoksa akıllı telefon uygulamalarına sahip bir işitme cihazı işinize pek yaramayacaktır.
  • Satın alacağınız cihazın uluslararası piyasada tanınan bir marka olması ve arkasında deneyimli bir üretici firma olması faydanızadır..
  •  Cihazınızın bakımlarını ve ayarlarını ücretsiz olarak gerçekleştirebileceğiniz ve ihtiyaç anında uzaktan ayar yapılabilen bir işitme cihazı almanız faydanıza olacaktır.
  • Cihazda oluşabilecek arızaların giderilmesi için sağlanan teknik servis hizmeti, işitme merkezinin sağladığı önemli hizmetlerdendir. Bu nedenle teknik servis süreçlerini profesyonelce yürüten bir işitme merkezi seçimi yapılmalıdır.
  • Tüm bu bilgiler doğrultusunda Maxtone İşitme Merkezleri olarak 40 yıllık uzmanlık ve deneyimli kadrolarımız ile işitme yolculuğunuzda yanınızdayız

Maximum Görünmezlik

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Maximum Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Maximum
Şarj

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Maximum
Hesaplı

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
maxtone

Türkiye'nin İşitme Merkezi

Yüksek teknoloji, yılları kapsayan

profesyonel hizmet ile tanışın.

En Yakın Maxtone

Hemen Ara

Whatsapp
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı Whatsapp destek hattı