İşitme Cihazı Uyumlu Bebek Alarmları

İşitme Cihazı Uyumlu Bebek Alarmları

Bellman&Symfon BE 1490 Bebek Ağlama Vericisi ve Geemarc Amplicall 50 + 30 Titreşimli Bebek Monitörü, ebeveynlere gönül rahatlığı sunarken bebekleri korumak için tasarlanmış iki birinci sınıf üründür. Yüksek performans, esnek ayar seçenekleri ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla övünen bu ürünler, bebek sağlığı ve güvenliği konusunda uzman olan ailelere değerli yardımlar sağlayabilir.

Bellman&Symfon BE 1490 Bebek Ağlama Vericisi; Bebek ağlaması algılandığında, özel sensörü vericisi aracılığıyla sinyaller göndererek ebeveynleri uyarır.Genişletilmiş menzili ile bu verici ebeveynlerin bebekleri yanlarında değilken bile anında uyarı almalarını sağlar. Esnek ayarları, ses seviyelerini ve hassasiyet ayarlarını gerektiği gibi özelleştirmenizi sağlar.Taşınabilir ve çok yönlü yapısı sayesinde BE 1490 herhangi bir odaya veya yere kolayca sığabilir.

Geemarc Amplicall 50+30 Titreşimli Bebek Monitörü:Bebeklerin seslerini ve titreşimlerini algılayarak herhangi bir ihtiyaç ortaya çıktığında ebeveynlere anında uyarı sağlar. Böylece gerektiğinde hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Monitör, ebeveynlere uyarılar için ses, titreşim veya her ikisini birden seçmelerine izin veren birden fazla uyarı modu sunar - bu da onlara hangi uyarıyı tercih edecekleri konusunda esneklik sağlar. Amplicall 50+30, kablosuz tasarımı ile evinizin veya evinizdeki herhangi bir odanın herhangi bir yerine kolayca taşınabilir ve yerleştirilebilir.Monitör zarif ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahiptir. Büyük düğmeleri kullanımı kolaylaştırır ve ayarları kolayca anlaşılır.

Bu ürünler , bebek güvenliğini ve ebeveyn konforunu sağlamak için üretilmiştir. Yüksek hassasiyetleri ve hızlı yanıt süreleriyle, bebeğinizin herhangi bir müdahaleye ihtiyacı olduğunda anında uyarı alabilirsiniz

BE 1490 Bebek Ağlama Vericisi
BE 1490 Bebek Ağlama Vericisi
Keşfet

Maximum Görünmezlik

Şaşırtıcı derecede küçük boyutlar

Keşfet

Maximum Bağlantı

İşitme cihazlarınızla hayata bağlanın

Keşfet

Maximum
Şarj

Bu rahatlığı siz de yaşayın

Keşfet

Maximum
Hesaplı

Her cebe uygun çözüm

Keşfet
Gürüntüde anlama testi
Gürültüde anlamanızı test edin
Test Et
Ücretsiz Randevu Alın
Ücretsiz Randevu alın
Uzmanımız işitme testinizi yorumlasın
Uzmanımız İşitme
Testinizi Yorumlasın
Sgk katkısı ile işitme cihazı nasıl alınır
SGK Katkısı ile
işitme cihazı nasıl alınır?
İncele
Size en yakın maxtone
Size En yakın Maxtone
Bul
maxtone

Türkiye'nin İşitme Merkezi

Yüksek teknoloji, yılları kapsayan

profesyonel hizmet ile tanışın.

En Yakın Maxtone

Hemen Ara

Whatsapp
En yakın Maxtone Size en yakın maxtone şubesi Whatsapp destek hattı Whatsapp destek hattı